WYSYŁKOWO.PL
Kontakt
Regulamin
Szczegóły dostawy
Pomoc
PolskiEnglish
Karty
Gigantyczna promocja! Wszystko taniej o 40%!
Trefl
SUPER CENA! 6,12 zł
123456789Realizacja art. z ramki 24 h
Galaktyka

Myriam Ferron

Światło i cień - podręcznik malarstwa

Kategoria:

Książki - Sztuka

Cena: 20,60 zł

Producent: Galaktyka

Czas realizacji:

Sprawdź podobne

Niestety, ten produkt aktualnie nie jest dostępny w naszym sklepie. Zapraszamy na naszą stronę główną - tam każdy znajdzie coś dla siebie.

WsteczDodaj do porównania z innymi
Powiększ

Materiały i przybory, techniki i metody, kontekst historyczny, porady ekspertów, wyjaśnienia krok po kroku, szczegółowe wskazówki, prezentacja metod, porady praktyczne. Podręczniki malarstwa to kieszonkowe przewodniki po sztukach plastycznych. Cztery serie w różnych kolorach przedstawieją i opisują: - kierunki artystyczne (seria czerwona), - techniki i teorie malarskie (seria zielona), - historię sztuki (seria żółta), - media malarskie (seria purpurowa). Spis treści: 1. RYS HISTORYCZNY W prehistorii - Realizm w sztuce.Grecja i Rzym - Sztuka średniowieczna - Perfekcja renesansu - Ewoluowanie w kierunku baroku - Studium akademickie - Malarstwo w XIX wieku - Malarstwo w XX wieku. 2. KONCEPCJA ŚWIATŁA I CIENIA Cień a kierunek światła - Studium światła na prostych elementach - Światło i cień w szkicach - Światło i cień w malarstwie - Kompozycja i cień - Odbicia światła - Tekstura i światło - Światło i cień w martwej naturze - Światło i cień w pejzażach - Cień w pejzażach miejskich - Światło i cień na postaci - Współzależność między tłem a postacią - Światło i cień bez modelowania. 3. TECHNIKA I PRAKTYKA. Media rysunkowe - Cienie w rysunku - Otwieranie obszarów światła w rysunku - Rozświetlenia i połysk za pomocą bieli - Światło i cień w szkicach - Jak oddać cień w rysunku tuszem - Brak szarości w rysunku tuszem - Tworzenie wartości tonalnych flamastrami - Jak narysować światło i cień kredkami - Kredki świecowe i pastele olejne - Kredki akwarelowe - Rysowanie światła i cienia pastelami - Ćwiczenia praktyczne w rysowaniu pastelami - Właściwości farb akrylowych - Malowanie akrylami - Podstawy malowania akwarelami - Malowanie akwarelami. Wskazówki - Cienie w akwareli - Technika gwaszu - Malowanie światła farbami olejnymi - Mieszanie farb olejnych - Proces nakładania farb olejnych - Malowanie cienia za pomocą farb olejnych - Techniki łączone. Pozostałe tytuły zielonej serii Podręcznik malarstwa ( grubą czcionką tytuły które ukazały się nakładem naszego wydawnictwa w języku polskim): PERSPEKTYWA I KOMPOZYCJA Łączenie kolorów - akwarela, Łączenie kolorów - farby olejne Łączenie kolorów: suche techniki.

Rok wydania: 2001
Oprawa: twarda
Ilość stron: 96

Waga: 0,22 kg

EAN: 8387914355

Data dodania produktu do sklepu: 11 października 2002.

Szukaj
 Zaawansowane  [ąćę...]
...jest pusty!
Kursy walut
1 PLN =
   = 0,2400 EUR
   = 0,3153 USD
   = 0,1896 GBP
   = 0,2898 CHF

Dodaj do ulubionych : Opiekun sklepu : Połączenie bezpieczne SSL

WYSYŁKOWO.PL

Valid HTML 4.01!Valid CSS! Curling Łódź Wspieramy łódzki curling! Projekty z automatyki Łódź


Tanio

Katalog książek

Katalog produktów

Katalog książek

Katalog książek

Zabawki, gry

Wyszukiwarka

Akceptuję pliki cookie na tej stronie. AKCEPTUJĘ

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu obsługi transakcji zakupów, zbierania anonimowych danych statystycznych oraz prezentowania reklam. Zgadzam się na ich używanie, a w każdej chwili mogę zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Nasza polityka prywatności.