WYSYŁKOWO.PL
Kontakt
Regulamin
Szczegóły dostawy
Pomoc
PolskiEnglish
Karty
Gigantyczna promocja! Wszystko taniej o 40%!
Alexander
SUPER CENA! 11,70 zł
123456789Realizacja art. z ramki 24 h
Galaktyka

Myriam Ferron

Światło i cień - podręcznik malarstwa

Kategoria:

Książki - Sztuka

Cena: 20,60 zł

Producent: Galaktyka

Czas realizacji:

Sprawdź podobne

Niestety, ten produkt aktualnie nie jest dostępny w naszym sklepie. Zapraszamy na naszą stronę główną - tam każdy znajdzie coś dla siebie.

WsteczDodaj do porównania z innymi
Powiększ

Materiały i przybory, techniki i metody, kontekst historyczny, porady ekspertów, wyjaśnienia krok po kroku, szczegółowe wskazówki, prezentacja metod, porady praktyczne. Podręczniki malarstwa to kieszonkowe przewodniki po sztukach plastycznych. Cztery serie w różnych kolorach przedstawieją i opisują: - kierunki artystyczne (seria czerwona), - techniki i teorie malarskie (seria zielona), - historię sztuki (seria żółta), - media malarskie (seria purpurowa). Spis treści: 1. RYS HISTORYCZNY W prehistorii - Realizm w sztuce.Grecja i Rzym - Sztuka średniowieczna - Perfekcja renesansu - Ewoluowanie w kierunku baroku - Studium akademickie - Malarstwo w XIX wieku - Malarstwo w XX wieku. 2. KONCEPCJA ŚWIATŁA I CIENIA Cień a kierunek światła - Studium światła na prostych elementach - Światło i cień w szkicach - Światło i cień w malarstwie - Kompozycja i cień - Odbicia światła - Tekstura i światło - Światło i cień w martwej naturze - Światło i cień w pejzażach - Cień w pejzażach miejskich - Światło i cień na postaci - Współzależność między tłem a postacią - Światło i cień bez modelowania. 3. TECHNIKA I PRAKTYKA. Media rysunkowe - Cienie w rysunku - Otwieranie obszarów światła w rysunku - Rozświetlenia i połysk za pomocą bieli - Światło i cień w szkicach - Jak oddać cień w rysunku tuszem - Brak szarości w rysunku tuszem - Tworzenie wartości tonalnych flamastrami - Jak narysować światło i cień kredkami - Kredki świecowe i pastele olejne - Kredki akwarelowe - Rysowanie światła i cienia pastelami - Ćwiczenia praktyczne w rysowaniu pastelami - Właściwości farb akrylowych - Malowanie akrylami - Podstawy malowania akwarelami - Malowanie akwarelami. Wskazówki - Cienie w akwareli - Technika gwaszu - Malowanie światła farbami olejnymi - Mieszanie farb olejnych - Proces nakładania farb olejnych - Malowanie cienia za pomocą farb olejnych - Techniki łączone. Pozostałe tytuły zielonej serii Podręcznik malarstwa ( grubą czcionką tytuły które ukazały się nakładem naszego wydawnictwa w języku polskim): PERSPEKTYWA I KOMPOZYCJA Łączenie kolorów - akwarela, Łączenie kolorów - farby olejne Łączenie kolorów: suche techniki.

Rok wydania: 2001
Oprawa: twarda
Ilość stron: 96

Waga: 0,22 kg

EAN: 8387914355

Data dodania produktu do sklepu: 11 października 2002.

Szukaj
 Zaawansowane  [ąćę...]
...jest pusty!
Kursy walut
1 PLN =
   = 0,2411 EUR
   = 0,3203 USD
   = 0,1924 GBP
   = 0,2918 CHF

Dodaj do ulubionych : Opiekun sklepu : Połączenie bezpieczne SSL

WYSYŁKOWO.PL

Valid HTML 4.01!Valid CSS! Curling Łódź Wspieramy łódzki curling! Teletechnika Łódź


Tanio

Katalog książek

Katalog produktów

Katalog książek

Katalog książek

Zabawki, gry

Wyszukiwarka

Akceptuję pliki cookie na tej stronie. AKCEPTUJĘ

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu obsługi transakcji zakupów, zbierania anonimowych danych statystycznych oraz prezentowania reklam. Zgadzam się na ich używanie, a w każdej chwili mogę zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Nasza polityka prywatności.